Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana

Burów, małopolskie

  • 1 690 000 zł
  • 40 420 m²
  • 41,81 zł/m²

Zdjęcie

Sabina Szamreta

Skontaktuj się

Działka budowlana

Burów, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 690 000 zł

40 420 m²

41,81 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 690 000 zł 40 420 m² 41,81 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 690 000 zł (41,81 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, studnia, szambo

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 4 hektarów, położoną na malowniczym wzniesieniu w Burowie, w gminie Zabierzów, zaledwie 7 km od granic Krakowa.

To miejsce o ogromnym potencjale, idealne pod stworzenie:
- profesjonalnej stadniny koni,
- ośrodka jeździeckiego,
- rezydencji z infrastrukturą dla koni,
- inwestycji agroturystycznej klasy premium. (...)

Agent

Sabina Szamreta

880 762...

880 762 675

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sabina Szamreta

880 762...

880 762 675

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: